Your address will show here +12 34 56 78
OFERTA

Budowa

Domy jednorodzinne, wielorodzinne, energooszczędne, prefabrykowane,obiekty przemysłowe, hale produkcyjne, magazyny, obiekty użyteczności publicznej.

Inżynieria

Instalacje elektryczne, hydrauliczne, klimatyzacyjne, inteligentne domy.

Architektura

Projekty domów, adaptacje, rozbudowy, architektura wnętrz i krajobrazu.

WSZYSTKO CZEGO OCZEKUJECIE PAŃSTWO OD FIRMY BUDOWLANEJ

Powierzenie całego lecenia jednej firmie to oszczędność czasu i kłopotów związanych z wyszukiwaniem wykonawców do poszczególnych etapów, a także oszczędność finansowa. Dajemy Państwu wysoko wyspecjalizowanych fachowców tak, żeby każdy etap inwestycji był wykonany na najwyższym możliwym poziomie technologicznym, funkcjonalnym i estetycznym. Pomagamy załatwić wszelkie formalności, dostarczamy materiały na życzenie Klienta, cały czas dbamy o Państwa komfort i brak zmartwień związanych z przedsięwzięciem budowlanym.

  • Doświadczona kadra zarządzająca

  • Innowacyjne rozwiązania technologiczne

  • Wysokiej jakości materiały

  • Optymalizacja kosztów

  • Wieloletnie doświadczenie

  • Stały rozwój firmy

  • Text Hover
Budowa domu

Decydując się na współpracę z NordE Development oddajecie Państwo w ręce specjalistów cały proces budowy domu. Zapewniamy, że będzie on przebiegał sprawnie zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem i sztuką budowlaną.

Formalności

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności potrzebnych do zrealizowania inwestycji. Zajmujemy się dokumentacją projektową oraz uzyskiwaniem decyzji urzędowych nieodzownych przy budowie domu, remontach generalnych, odrestaurowywaniu budynków zabytkowych, adaptacji lokali na nowe cele.

Gwarancjana dom

Po zakończeniu budowy udzielamy dwuletniej gwarancji na konstrukcję budynku, jak również gwarancję na wszystkie prace wykonane w ramach umowy. Wszystkie domy zbudowane przez NordE Development objęte są obsługą serwisową w trakcie trwania okresu gwarancyjnego.

Adaptacja projektów

Pomagamy zaadoptować projekt do indywidualnych Państwa oczekiwań jak również stworzyć projekt całkowicie unikalny dostosowany w 100% do Państwa potrzeb.

Płatności

Umożliwiamy regulację płatności transzami dopiero po zakończeniu kolejnych etapów inwestycji. Płacicie Państwo za efekt, a nie oczekiwania.

Kompleksowa obsługa

Świadczymy usługi kompleksowe łącznie z aranżacją wnętrz, ich wykonaniem, techniczną obsługą po wykonaniu projektu.