Photography, wnętrza

Apartamenty w Moskwie


Żydzi mówią, że na byle co ich nie stać. Wiele razy przekonałam się jak wiele sensu jest w tym powiedzeniu. 

Spójrzmy na wnętrze na poniższym zdjęciu, pojedzmy do marketu i kupmy podobne meble starając się odwzorować tę wizualizację. Zapewniam Was, że każdy kto Was odwiedzi powie, że świetne wnętrze, robi wrażenie i w ogóle super. Tak samo mogę Was jednak zapewnić, że nikt nie nazwie Waszego wnętrza luksusowym, nikomu te pomieszczenia nie będą śniły się po nocach, a Wy siadając na sofie nie będziecie czuli tego wyrafinowania, o którym większość z nas gdzieś tam podświadomie marzy. Co zrobić, żeby nie zadowalać sie podróbką? Możemy znalezć przystojnego bruneta, który okaże sie milionerem, zakochać sie z wzajemnością w rosyjskiej księżniczce, albo odkryć w sobie pokłady energii i pomysłowości. 

Nie musimy urządzać całego wnętrza od razu. Nawet nie powinniśmy. Wnętrze bywa jak wino. Z czasem wie jak ma smakować. Inwestujmy w dobre materiały. Nie stać nas na skórę to nie kupujmy czegoś skóropodobnego tylko jakościową mieszankę. Znajdzmy wełnę wymieszaną z jedwabiem, len z bawełną, kupmy jedwabne zasłony. To nie kosztuje wiecej niż poliester w markecie . Wystarczy wiedzieć gdzie szukać. Moim ulubionym miejscem tkaninowym jest Tesma, hurtownia z Rzeszowa. Kupuję same jedwabie, daję zaprzyjażnionej krawcowej, która szyje mi sukienki, zasłony, kapy, poduszki. A jak bardzo jestem ciekawa efektu to zarywam noc, wyciągam maszynę i szyję sama. Tak, trzeba zarwać noc, żeby pojechać na giełdę staroci do … (oj, tego miejsca nie zdradzę) i kupić za 100zł stuletnie krzesło. Weekend pracy przed nami no i trzeba sie nauczyć nakładać politurę, ale potem luksus w czystym wydaniu. Naprawdę, często wystarczą chęci. 

Odbiegłam trochę od tych wnętrz. W trakcie realizacji tych projektów nikt nie liczył pieniędzy, a my jako wykonawcy mogliśmy je wydawać. NIe przepłacać bo tego nigdy nie robię, ale wydawać. Jak mówiła Marilyn pieniądze szczęścia nie dają, dopiero ich wydawanie. Ah, miała rację.

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text HoverZadzwoń do nas, a my podpowiemy jak dobrze urządzić Twoje wymarzone wnętrze.

Author


Avatar