Your address will show here +12 34 56 78
O NAS

NordE Development - już w Trójmieście

Rozpoczeliśmy działalność na tereie Gdańska i okolic.  Główna siedziba NordE znajduje się w Gdańsku. Tam stworzyliśmy nasze centrum logistyczne i zebraliśmy naszych najlepszych fachowców, żeby służyć Państwu doświadczeniem i profesjonalizmem w zakresie usług budowlanych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, które przed nami postawicie i wykonać usługę na najwyższym poziomie technologicznym i organizacyjnym przy zachowaniu rozsądnych kosztów. Każde zlecenie wyceniane jest indywidulnie i rzetelnie po wysłuchaniu oczekiwań Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami i do kontaktu z nami. Możecie Państwo skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy bądż telefonicznie. Każdego Klieta potraktujemy indywidualnie w negocjacjach. Zapraszamy, Ewa i Nikolai

1

Koncepcja

Każde zlecenie zaczynamy od ustalenia właściwego planu działania. Dostosowujemy możliwe działania do budżetu Inwestora, wyjaśniamy wszystkie kwestie technologicze i proponujemy najlepsze rozwiązania.

2

Projekt

Po ustaleniu z Inwestorem wszystkich zagadnień tworzymy projekt prac. Niezależnie od tego czy jest to budowa domu, hali spotowej czy projekt kuchni. Ostateczną wersję potwierdzoną przez Zleceiodawcę wprowadzamy w stan realizacji.

3

Realizacja

Na tym etapie dajemy z siebie 100% . Prowadzimy ciągły nadzór nad realizacją projektów tak, żeby efekt końcowy spełniał w pełni Państwa oczekiwania.

4

Nadzór

Tak zwana 'obsługa posprzedażowa'. Jeden projekt jest często początkiem innych. Pozostajemy z Państwem w kontakcie, żeby służyć pomocą w bieżącym funkcjonowaniu inwestycji, a także po to, żebyśmy dalej mogli pracować razem nad coraz to nowszymi wyzwaniami.

Co nas wyróżnia?

Lata doświadczenia na międzynarodowym rynku, wiele niesamowitych przedsięwzięć, w których mieliśmy okazję brać udział, pełen profesjonalizm niezależny od wielkości zlecenia i jego budżetu, indywidualne podejście do każdego tematu, kompleksowość  usług przy zachowaniu adekwatnych stawek. Budujemy pas startowy dla samolotu? Budujemy. Robimy arażację pokoju dla naszych małych pociech? Z przyjemnością!

Jeśli zainteresowaliśmy Państwa naszą firmą prosimy o kontakt.