Your address will show here +12 34 56 78
NordE Development

NordE to ludzie

ND

  • Comfortable Workplace
  • Happy Customers
  • Proactive Team Members
  • Steve Colton
NordE Development

O firmie

NordE Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą,  która oferuje kompleksowe usługi z zakresu prac budowlanych,  począwszy od stanów zerowych do wykończenia „pod klucz”. Firma w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością została założona w 2016 roku i jest kontynuacją działalności zapoczątkowanej w 2006 roku, od którego to czasu firma zdobywała doświadczenie na międzynarodowym rynku budowlanym. Na swoim koncie mamy zrealizowanych ponad 2000 projektów.  

NordE Development ma prawo do zawierania umów na realizację prac obejmujące budowy, przebudowy i remonty obiektów budowlanych. Wysoki poziom merytoryczny zarządzania budowlanego , zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologii budowlanych,  doświadczeni pracownicy, a także nowoczesne materiały i zaplecze techniczne zapewniają sukces firmy zarówno na regionalnym jak i międzynarodowym rynku budowlanym. Klienci otrzymują produkt wysokiej jakości,  zrealizowany według ustalonego z Inwestorem harmonogramu prac przy optymalizacji kosztów. W 2010 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9000-2008.

Praca w NordE

Jeśli jesteś fachowcem w swojej branży

i szukasz pracy to zapraszamy do kontaktu z nami. 

Ponieważ jesteśmy firmą stale rozwijającą się, często prowadzimy nabór na nowe stanowiska pracy. 

W NordE Development pracują tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ludzie sumienni, zdyscyplinowani, dbający o wizerunek firmy, a przede wszystkim o jakość usług dostarczanych Klientowi. Jeśli należysz do takich ludzi wyślij zapytanie o pracę w formularzu kontaktowym załączając CV i krótki opis rzeczy, które robisz naprawdę dobrze.

  • Rose Lee
Nasza kadra